پرش به محتوای اصلی

اخبار

طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT ، آذرماه در البرز برگزار میگردد

طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT ، آذرماه در البرز برگزار میگردد
طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT با هدف ارتقاء‌سطح هماهنگی در نظارت و کنترل خدمات ICT با رویکرد مردم محور و احقاق حقوق مصرف کنندگان در آذرماه سالجاری در استان البرز برگزار میگردد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، ناصر نژاد محمد سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اعلام این خبر افزود : از دیگر اهداف اجرای این طرح در سطح استان می توان به کاهش تخلفات و جرایم حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ارتقاء سطح آگاهی مردم و فعالین حوزه ICT  اشاره کرد .

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز خاطر نشان کرد: در روز اجرای طرح ، چهار محور اصلی شامل رعایت تعرفه های ابلاغی مطابق با قوانین و مقررات ، ارائه خدمات پشتیبانی مناسب به کاربران ، بررسی وضعیت شبکه توزیع و فروش خدمات و ارائه سرویس با کیفیت مناسب مورد ارزیابی بازرسان قرار خواهد گرفت .

نژاد محمد یاد آور شد : این طرح درقالب تفاهم نامه پایش و کنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات و با همکاری 9 دستگاه اجرایی و نظارتی شامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، شرکت ارتباطات زیرساخت ، سازمان فناوری اطلاعات ، سازمان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت-معدن و تجارت ، پلیس فتا ، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار میگردد .

۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۵۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید