پرش به محتوای اصلی

اخبار

اجرای مرحله اول طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ICT همزمان با سراسر کشور در استان البرز

اجرای مرحله اول طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ICT همزمان با سراسر کشور در استان البرز
اولین مرحله مانور طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات، همزمان با سراسر کشور در استان البرز اجرا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، در این مرحله از طرح که با حضور اعضای کمیته پایش و کنترل سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات شامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، شرکت ارتباطات زیر ساخت، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان صنعت-معدن و تجارت، پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا)، پلیس امنیت عمومی، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار گردید ، 3 مرکز ارائه خدمات در حوزه ICT شامل یک مرکز ISP ، یک مرکز ISDP  و یک دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک دولت مورد بازرسی قرار گرفت که پس از بازرسی های دقیق و فنی ، یک مرکز ارائه خدمات ISP به دلیل تخلفات متعدد پلمپ شد .

شایان ذکر است بازدیدهای کمیته پایش و کنترل سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات بصورت مداوم انجام گرفته و طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مراحل بعدی این مانور بصورت متناوب در بازه‌ زمانی معین اجرا خواهد شد .

 اهالی محترم استان میتوانند شکایات خود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را به آدرس اینترنتی WWW.CRA.IR  و یا صندوق پستی 866-31535 ارسال نمایند تا در این کمیته مطرح و مورد بررسی قرار گیرد .

۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۹
تعداد بازدید : ۴۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید